قیمت شیبا اینو افزایش یافته و دوج کوین وارد لیست 10 رمز ارز برتر شد
خبر روز

قیمت شیبا اینو افزایش یافته و دوج کوین وارد لیست 10 رمز ارز برتر شد

طبق اطلاعات ارائه شده توسط وب سایت کوین مارکت کپ، قیمت شیبا اینو (SHIB) طی 24 ساعت گذشته نزدیک به 30 درصد افزایش یافته است. اکنون میم کوین شیبا از نظر ارزش بازار در رتبه دوازدهم قرار دارد و از AVAX و متیک (MATIC) رمز ارز شبکه پالیگان پیشی گرفته است.

قیمت شیبا اینو تنها در یک هفته بیش از 34 درصد افزایش یافته است. دوج کوین نیز پس از افزایش دو رقمی قیمت، توانسته است دوباره به لیست 10 ارز دیجیتال برتر CoinMarketCap برگردد. ابن دو میم کوین نیز افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه کردند.

قیمت شیبا اینو
قیمت شیبا اینو افزایش یافته و دوج کوین وارد لیست 10 رمز ارز برتر شد

قبل از اینکه سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی به سراغ سکه‌های سگ بروند، در اوایل سال 2021 شروع به خرید سهام میم‌هایی مانند GameStop کردند، زیرا محبوبیت فزاینده‌ای در r/wallstreetbets و دیگر انجمن‌های محبوب داشتند. با افزایش سهام Bed Bath & Beyond در این هفته، به جرات می‌توان گفت که شور و هیجان بازار میم کوین ها اکنون در حال بازگشتی است که انتظارش را می‌کشیدیم.

با این حال، علیرغم دستاوردهای چشمگیر ثبت شده توسط دو میم کوین برتر با لوگوی سگ در اول هفته، هنوز زود است که در مورد یک روند صعودی دیوانه وار دیگر از سکه های سگ صحبت کنیم.  دوج کوین و شیبا اینو همچنان به ترتیب 89 و 81 درصد نسبت به رکوردهای خود فاصله دارند.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا