گاوهای بازار در حال افزایش قیمت ADA هستند
خبر روز

گاوهای بازار در حال افزایش قیمت ADA هستند

طبق داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط ردیاب زنجیره‌ای Santiment، سرمایه‌گذاران کاردانو (Cardano) در بالاترین سطح سود از ماه مارس قرار دارند، یعنی زمانی که قیمت ADA در حدود سطح مطلوب ۱ دلار بود. همانطور که این پلتفرم اطلاعاتی نشان می‌دهد، احساسات پیرامون این ارز دیجیتال در حال حاضر نسبتا مثبت است، به طوری که قیمت آدا در سه هفته گذشته، به دنبال روند کلی در بازار کریپتو، 22 درصد افزایش یافته است.

قیمت ADA
قیمت ADA

افزایش قیمت ADA و سودآوری کاردانو

با افزایش سریع قیمت سکه، معامله گران و سرمایه گذاران بیشتری از رالی فعلی سود بردند، که ممکن است برای ادامه بالقوه رالی سودمند نباشد زیرا کاردانو به شدت به حجم معاملات و جریان های ورودی جدید نیاز دارد. نسبت بین سود گرفتن و فروش با زیان در حال حاضر در سطحی است که در سه ماه گذشته شاهد آن نبوده‌ایم، بنابراین شبکه از ماه مارس به این اندازه سودآور نبوده است.

مشکل سودآوری کاردانو

مشکل در سودآوری کاردانو به دلیل سودآوری بسیار پایین آدا که به دلیل حجم زیاد ورودی‌ها به سکه در اطراف ATH در سپتامبر 2021، زمانی که پروژه به تازگی فناوری قراردادهای هوشمند خود را منتشر کرد، بدنام است. از آنجایی که اکثر سرمایه گذاران سکه با بالاترین ارزش ممکن وارد بازار می‌شوند، هر حرکت نزولی درصد بالایی از سرمایه گذاران را متضرر می‌کند که باعث مشکلات سودآوری و نرخ جریان پایین در آینده می‌شود.

طبق آخرین داده های موجود، سودآوری کاردانو در ماه مارس به 11% نزدیک شد. پلتفرم‌های اطلاعاتی اصلی سودآوری این دارایی را هنگامی که در ماه جولای به 0.4 دلار سقوط کرد، فاش نکردند. در زمان انتشار این خبر Cardano با قیمت 0.5 دلار معامله می‌شود و طی 35 روز گذشته با موفقیت حرکت می‌کند که منجر به افزایش 35 درصدی قیمت ADA شده است.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا