به گفته آرتور هیز اکنون بهترین زمان برای شورت کردن اتریوم است
خبر روز

به گفته آرتور هیز اکنون بهترین زمان برای شورت کردن اتریوم است

در یک پست وبلاگ اخیر، آرتور هیز، مدیرعامل سابق صرافی BitMEX ادعا می‌کند که درست در آستانه ارتقای Merge، بهترین زمان برای شورت کردن اتریوم (ETH) است. دومین ارز دیجیتال بزرگ در صورتی که به‌روزرسانی پر طرفدار Merge به یک شکست تبدلیل شود، سقوط قیمتی سریع و بدی را تجربه خواهد کرد.

هیز معتقد است که بهترین راه برای محافظت در برابر چنین سناریویی نزولی استفاده از گزینه های فروش و  شورت کردن اتریوم است. به این ترتیب امکان حذف زیان های نامحدود وجود خواهد داشت.

شورت کردن اتریوم با رویداد Merge

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می‌رود که ارتقاء مورد انتظار در 15 سپتامبر انجام شود و توسعه دهندگان اکنون کارهای تکمیلی را اضافه کرده اند.

در اوایل این ماه، هیز پیش‌بینی کرد که در صورت ناموفق بودن Merge قیمت اتریوم دوباره به سطح 1000 دلار خواهد رسید. اگر فدرال رزرو آمریکا به سمت سیاست پولی کمتر جنگ طلبانه حرکت کند، می‌تواند تا حدود 1600 دلار بهبود یابد.

به گفته هیز، از سوی دیگر، اگر Merge به موفقیت‌آمیز ختم شود و فدرال‌رزرو افزایش نرخ‌های تهاجمی را کنار بگذارد، اتریوم می‌تواند برای اولین بار در تاریخ از سطح 5000 دلار عبور کند.

در هفته‌های اخیر، اتریوم افزایش قابل‌توجهی را در قیمت تجربه کرد، اما به نظر می‌رسد که اشتیاق پیرامون این ارتقای پر ریسک بالا از بین رفته است. دومین ارز دیجیتال بزرگ در زمان انتشار این خبر زیر سطح 1900 دلار معامله می‌شود.

هیز در جدیدترین پست وبلاگ خود نوشت که قیمت اتریوم به دلیل پویایی کاهش تورم و استفاده روزافزون از شبکه احتمالاً به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا